Reclamebord en Plaatmateriaal
Reclamebord laten maken? Of op zoek naar een full color decoratie voor je beurs, winkel of event? Voor binnen- of buitengebruik: het ontwerp wordt op stickervinyl geprint en op het door jou gekozen plaatmateriaal geplakt.
Onze mogelijkheden van Plaatmateriaal op een rijtje:
- Foamboard: 2 gladde, witte, kartonnen platen met een lichte schuimlaag ertussen. Licht en makkelijk te bewerken Geschikt voor binnengebruik. Ook verkrijgbaar met een kartonnen steun.
- Forex: 2 gladde, witte PVC-platen met hard schuim ertussen. Stevig, maar toch licht buigzaam. Geschikt voor binnen (en tijdelijk buitengebruik).
- Dibond: 2 gladde, witte aluminiumplaten met een harde kern ertussen. Stevig, licht en makkelijk te bewerken. Geschikt voor binnen- en buitengebruik.
